Skolyoz Tedavisi İçin Özel Pilates Dersleri

Skolyoz Tedavisi İçin Özel Pilates Dersleri

Studyo Pilates olarak, sağlıklı bir yaşam tarzı için gereken tüm imkanları sunmaktayız. İşletmemizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çeşitli pilates dersleri sunulmaktadır.

Bunların arasında özellikle skolyoz gibi duruş bozukluklarına etkili olan pilates dersleri de yer almaktadır. Skolyoz, omurganın yanlara doğru eğrilmesi durumudur ve düzenli egzersizlerle tedavi edilebilir.

Pilates, sırt kaslarını güçlendirerek, duruşu düzeltmeye ve omurgayı hizalamaya yardımcı olur. Skolyoz gibi omurga eğrilikleri olan müşterilerimize özel olarak tasarlanan pilates derslerimiz, düzenli olarak yapıldığında skolyozun etkilerini azaltmaya yardımcı olur.

 

Eğitimli pilates eğitmenlerimiz, müşterilerimize kişisel yaklaşım ve deneyimleriyle skolyozlu omurga için uygun egzersizler sunarlar. Bu sayede müşterilerimiz, omurga sağlıklarını korumak ve geliştirmek için gerekli olan egzersizleri öğrenirler.

Studyo Pilates olarak, skolyoz tedavisinde etkili olan pilates derslerimizle müşterilerimizin sağlığına katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Sağlıklı Kalmak için Temiz ve Havadar Alan. 

hedef
odaklı
planlama

Eğitilmemiş veya eksik eğitilmiş bir eğitmen çok ciddi sorunlara yol açabilir, birebir, yüz yüze iletişim çok önemlidir, çünkü her hareketin bir sebep ve sonucu vardır.

Pilates sadece egzersiz üzerine değil aynı zamanda rehabilitasyon ve omurga eklemleri üzerindeki dejenerasyonların giderilmesine yönelik çalışmalar da içermektedir.

Daha Dinamik
Daha Esnek
Daha Güçlü

Sağlıklı& Pozitif

Stüdyo pilates; eğitimli hocalar eşliğinde pozitif bir ortamda çalışma imkanı sağlarken, aynı zamanda yaşadığınız tüm sağlık problemlerinizle ilgili sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz bir ortam.
Pilates Matwork
Pilates Reformer
Stüdyo
pilates
Social

#throwbackthursday #functionaltraining #workoutoftheday #bostancıpilates #studyopilatesbostanci #fit #fitness #bodyweightworkout ...

Günün beybisi❣️

#pilates #reformerpilates #bostancıpilates #arabesque
...

after workout #tbt🔙📸 ...

‘towerpilates’ #pilates #cadillacpilates #towerpilatesexercice ...

#thursday #pilates #reformerpilates #ladderbarrel #handstandpractice #bostancıpilates ...

Pilates Eğitmenlik Level 1

9-10-11 Şubat 2024

Teorik ve Uygulamalı Eğitim + 2 Ay Staj Dönemi

#pilateseğitmenlik #pilateseğitmenleri #pilateseğitmenlikkursu #bostancıpilates
...

Yogatime 😍 ...

#missioncompleted✔️ 🥲

#reformerpilates #plankchallenge #corestrength #shoulderstability #fit #morningmotivation #workoutoftheday #bostancıpilates #studyopilatesbostanci
...