Eğitmenlik

Studyo Pilates olarak, pilates eğitmenliği konusunda kendini geliştirmek isteyenler için eğitmenlik eğitimleri sunuyoruz. 

Eğitmenlik eğitimlerimiz, sektörde deneyimli ve sertifikalı eğitmenler tarafından verilir. Eğitmenlerimiz, katılımcıların öğrenme sürecine uyum sağlamalarına yardımcı olacak şekilde eğitimlerini planlarlar. Eğitimlerimiz, teorik ve pratik ağırlıklı olmak üzere, öğrenme sürecinin tam anlamıyla anlaşılmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Pilates eğitmenlik eğitimlerimiz, her seviyedeki katılımcılara hitap eder. Eğitmenlik yapmak isteyenler, bu eğitimler sayesinde pilatesin temel prensiplerini öğrenirler ve uygulamalı eğitimlerle pratik yapma fırsatı bulurlar. Mevcut pilates eğitmenleri de eğitmenlik eğitimlerimizle kendilerini geliştirerek müşterilerine daha iyi hizmet verebilirler.

Studyo Pilates olarak, pilates eğitmenlik eğitimleri ile müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunma hedefimizi destekliyoruz. Pilates eğitmenlik eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pilates
Eğitmenlik
Sertifika Programı

 

03-04 Haziran

10-11 Haziran

Kontenjan 12 kişi ile sınırlıdır.

Pilates
Eğitmenlik
Sertifika Programı

08-09 Temmuz 2023

Kontenjan 12 kişi ile sınırlıdır.

Sağlıklı Kalmak için Temiz ve Havadar Alan. 

hedef
odaklı
planlama

Eğitilmemiş veya eksik eğitilmiş bir eğitmen çok ciddi sorunlara yol açabilir, birebir, yüz yüze iletişim çok önemlidir, çünkü her hareketin bir sebep ve sonucu vardır.

Stüdyo pilates; eğitimli hocalar eşliğinde pozitif bir ortamda çalışma imkanı sağlarken, aynı zamanda yaşadığınız tüm sağlık problemlerinizle ilgili sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz bir ortam.

Daha Dinamik
Daha Esnek
Daha Güçlü

sss

Sık Sorulan Sorular

Pilates Eğitimine daha önce pilates yapmış ve yapmamış olan herkes katılabilir. 

Eğitim sonunda bir başarı sertifikası verilecektir.

Kurumumuzdan almış olduğunuz eğitim sertifikası ile heryerde eğitmenlik yapabilirsiniz. Ders verebilmek için uluslararası bir sertifikaya ihtiyacınız yoktur.

Ülkemizde Studyo açabilmek için TCF bir sertifikaya sahip olmanız gerekiyor. Bu kurum dışında hiç bir sertifika ile studyo açamazsınız.

Pilates sertifikası alarak, çeşitli iş ve kariyer fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Ayrıca, pilates dersleri vermek için özel bir fitness merkezi veya spor salonunda da çalışabilirsiniz. Pilates sertifikası ayrıca, yoga veya dans öğretmenleri gibi diğer fitness uzmanları için bir tamamlayıcı sertifika olabilir. Pilates hareketleri, sporcuların esneklik, güç ve denge kazanmalarına yardımcı olabilir. Bu nedenle, spor eğitmenleri ve antrenörler pilates sertifikası almaktan yararlanabilirler. Ayrıca, bir sağlık merkezi veya fizyoterapi kliniği gibi sağlık hizmeti sunan kurumlarda pilates uzmanı olarak da çalışabilirsiniz. Pilates, kas gücünü artırma, postürü düzeltme, sırt ağrısını azaltma ve yaralanma riskini azaltma gibi birçok fayda sağladığından, bu kurumlarda pilates eğitmeni olarak çalışabilirsiniz.

Stüdyo
pilates
Social

#throwbackthursday #functionaltraining #workoutoftheday #bostancıpilates #studyopilatesbostanci #fit #fitness #bodyweightworkout ...

Günün beybisi❣️

#pilates #reformerpilates #bostancıpilates #arabesque
...

after workout #tbt🔙📸 ...

‘towerpilates’ #pilates #cadillacpilates #towerpilatesexercice ...

#thursday #pilates #reformerpilates #ladderbarrel #handstandpractice #bostancıpilates ...

Pilates Eğitmenlik Level 1

9-10-11 Şubat 2024

Teorik ve Uygulamalı Eğitim + 2 Ay Staj Dönemi

#pilateseğitmenlik #pilateseğitmenleri #pilateseğitmenlikkursu #bostancıpilates
...

Yogatime 😍 ...

#missioncompleted✔️ 🥲

#reformerpilates #plankchallenge #corestrength #shoulderstability #fit #morningmotivation #workoutoftheday #bostancıpilates #studyopilatesbostanci
...